Sosyal Medya Hesaplarımız

Gençlere Ücretsiz Yarışma İmkanı

FIAT Türkiye sponsorluğunda Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından düzenlenen “TOSFED Yıldızını Arıyor” projesinin bu yıl ikincisi gerçekleşiyor. 25 yaş altında, kendine güvenen genç sürücülere yarışma imkanı veren proje başvuruları 30 Nisan 2018 tarihine kadar kabul edilecek.

 
Otomobil sporlarına dikkat çekmek ve yetenekli genç sporcuları keşfetmek anlamında büyük önem taşıyan projede 40 erkek ve 5 kadın sürücü final elemelerine hak kazanacak. Eğitimler ve final elemeleri neticesinde belirlenecek olan 10 erkek ve 2 kadın sürücü özel olarak tasarlanmış Fiat Egea yarış otomobili ile hiç bir bedel ödemeden yarışma imkanı sağlayacak ve kariyerinin ilk yarışını gerçekleştirmiş olacak.

 

1000 kişi ile sınırlandırılan başvuru şartları; adayların 25 yaşından küçük olması, ehliyetinin bulunması, en az ortaokul mezunu olması, adli sicil kaydı bulunmaması ve herhangi bir sağlık sorunu olmaması.

 

Eğer siz de bu kriterlere uyuyor ve kendinizi otomobil sporları için keşfedilmesi gereken bir yetenek olarak görüyorsanız www.tosfedyildiziniariyor.com adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.