Sosyal Medya Hesaplarımız

Makam Şoförlüğü Eğitimi

Makam Şoförü Eğitimi

Makam şoförlüğü eğitimi, diğer bir adıyla Profesyonel Sürüş Teknikleri Eğitimi, üst düzey makam taşıyacaklar için en kapsamlı sürüş teknikleri eğitimidir. Katılacağınız eğitim sonucunda aşağıdaki 5 farklı sertifikaya sahip olursunuz. Ayrıca alacağınız eğitim e-devlet onaylıdır.

Profesyonel Sürüş eğitimi içeriğinde 5 farklı eğitim vardır, bunlar;

  • Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri
  • İleri Sürüş Teknikleri
  • ViP Sürüş Teknikleri
  • Anti Terör Sürüş Teknikleri ve
  • Profesyonel Sürüş Teknikleri eğitimdir.

Not: Makam şoförü olarak bir iş başvuru yapacaksanız bu belgeler sizden talep edilir.

Eğitim ile ilgili bilgi almak ve kayıt için;

0216 606 24 72

Profesyonel Sürüş Teknikleri Sertifikası

Bu eğitimi tamamladığınız günün sonunda 5 adet sertifikanız basılır ve size teslim edilir. Bu belge ile tüm kamu ve özel sektör kuruluşlarında iş başvurusu yapabilirsiniz.

Profesyonel Sürüş Teknikleri eğitimini uzaktan eğitim olarak da alabilirsiniz.

Profesyonel Sürüş Eğitimi alan bazı kurumsal firmalar;

Orta düzey yönetici, küçük-orta düzey işletmelerde şoförlük, özel aile şoförlüğü vb. yapmak isteyen / yapan sürücülere de VIP Sürüş Teknikleri eğitimi verilmektedir. Eğitim içeriğinde 2 farklı eğitim mevcuttur.

Makam Şoförü Belgesi nedir?

Ülkemizde üst düzey ya da orta düzey yöneticileri taşıyacak olan sürücülerden ve adaylardan istenen belge başta Profesyonel Sürüş Teknikleri belgesidir. Bu eğitimi alan kişilerde ayrıca Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri, İleri Sürüş Teknikleri ve VIP Sürüş Teknikleri belgeside olması gerekmektedir.

Makam Şoförü eğitimine kimler katılabilir?

Makam şoförlüğü yani Profesyonel Sürüş Teknikleri Eğitimine hali hazırda makam şoförü olan sürücüler ya da makam şoförü olmak isteyen, iş başvurusu yapacak kişiler katılabilir. Bu kişilerin katılması için temel araç kullanma becerilerine sahip olması yeterlidir.

Makam Şoförü eğitimi kaç gün sürüyor?

Makam şoförlüğü eğitimi bir gün teorik ve bir gün pratik olmak üzere iki gün sürer. Eğitimin teorik kısmında Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri, İleri Sürüş Teknikleri, VIP Sürüş Teknikleri, Anti Terör Teknikleri eğitimleri anlatılmaktadır.

Eğitimin pratik kısmında ise Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri, Anti-Skid Eğitimi, İleri Sürüş Teknikleri, VIP Sürüş Teknikleri, Anti Terör Teknikleri uygulamalı olarak çeşitli parkurlarda gösterilmektedir.

Eğitim sonunda katılımcılar Makam Şoförlüğü Belgesi olan Profesyonel Sürüş Teknikleri Sertifikası sahibi olurlar.

Makam Şoförü Belgesi Fiyatları

Makam şoförü eğitimi için fiyatlar kişi sayısı, talep edilen eğitim tarihi ve ferdi/kurum katılımlarına göre değişmektedir.

Eğitim almak isterseniz bu detaylar ile iletişim sayfasından irtibat sağlayarak eğitim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Makam Şoförlüğü Eğitimi görüntülerimiz;