Sosyal Medya Hesaplarımız

Makam Şoförü Eğitimi

Soru; Makam şöförlüğü için yaptığım başvurular önceden bu işte bir deneyimim olmadığı için geri çevriliyor, bende ileri sürüş teknikleri eğitim sertifikası alarak elimi güçlendirebileceğimi düşündüm ama siz ne önerirsiniz yardımcı olabilirmisiniz? 

Mehmet Alpaslan B.

Cevap; Makam şoförlüğü her şeyden önce özveri isteyen bir meslektir. Şoför arayan firma ve kişilerin adaylardan emin olması, işini ciddiye alması ve gerçek bir makam şoförü olmasını istemesi gayet doğal karşılanmalı.

Tabi bunun içinde risk almamak için öncelikle tecrübeli makam şoförlerini tercih ediyorlar. Fakat kurumsal bir firmada ya da üst düzey tanınmış kişileri taşımadıysanız makam şoförlüğü eğitimi almış olmanız ve bu sertifikalara sahip olmanız sizi, sizden daha tecrübeli makam şoförleri arasından seçilmenizi sağlayabilecektir. Size tavsiyem en kısa zamanda VİP Sürüş Teknikleri, Güvenli Sürüş Teknikleri, İleri Sürüş Teknikleri ve Profesyonel Sürüş Teknikleri eğitimlerini içeren programları sürüş eğitimleri sayfamıza girerek incelemeniz.

Siz de cevabını merak ettiğiniz soruları iletişim bölümünde bulunan eposta adresine yazabilir, cevabını bulabilirsiniz!