Sosyal Medya Hesaplarımız

Uzaktan Eğitim (E-Learning)

Özellikle 2020 yılının ilk çeyreğinde Covid19 pandemisi sebebiyle zaruri ihtiyaç haline gelen ve bu süreçte ivme kazanan E-Learning‘de sürüş teknikleri dönemi başlıyor.

Online Uzaktan Eğitim (E-Learning) programında alabileceğiniz eğitimlerden bazıları;

  1. Güvenli Sürüş Teknikleri
  2. Defansif Sürüş Teknikleri
  3. İleri Sürüş Teknikleri

Tüm uzaktan eğitim programlarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz;; https://ilerisurusteknikleri.net/egitimler/

Bu E-Learning programına bireysel araç kullanıcıları, kurumsal şirketlerde araç teslim edilen üst düzey, orta düzey yöneticiler ve diğer mavi-beyaz yakalı tüm personel katılım sağlayabilir.

E-Learning Güvenli Sürüş Teknikleri’nin faydası nedir?

Sürücülerin trafikte risk almadan araç kullanmalarını sağlamak, kritik önem taşıyan trafik kurallarının gözden geçirilmesini sağlamak, trafik adabıyla hareket ederek karşılıklı hoşgörü sağlanması ve iyi bir sürücü de olması gereken özelliklerin kazanılması.

E-Learning Defansif Sürüş Teknikleri’nin faydası nedir?

Güvenli bir sürüş yapmak için “Güvenli Sürüş Teknikleri” kapsamında hareket etmek, bu teknikleri benimsemek yetmez aynı zamanda trafikte bulunan diğer paydaşlarla güvenli ve sorunsuz şekilde bir arada olmamız ve onların hatalarından kaynaklanan sorunların içerisine düşmemek için savumacı bir sürüş gerçekleştirmemiz gerekir. Defansif sürüş tekniklerinin benimsenmesiyle sürücüler kazalardan uzak kalarak, riskli durumlardan sıyrılmaktan ziyade bu durumlara hiç düşmemeyi öğreneceklerdir.

E-Learning İleri Sürüş Teknikleri’nin faydası nedir?

Otomotiv teknolojileri her geçen gün kendini geliştirsede biz araçlarmızın dinamiklerini bilmiyor, bu hızlı gelişime yeteri kada uyum sağlayamıyoruz. Bir çok trafik kazasının sebebi sürülerin aracının dinamiklerini bilmemesi, aracın durma mesafesi hakkında fikir sahibi olmaması, merkezkaç kuvveti ve ağırlık transferini hesaba katmadan performanslı sürüş gerçekleştirmesi neticesinde meydana geliyor. Sürücüler Uzaktan İleri Sürüş Teknikleri eğitiminde ABS, ESP gibi aktif güvenlik donanımlarını yakından tanır, kaygan zeminlerde araç kullanmanın püf noktalarını öğrenerek kar, yağmur vb. kaygan zeminlerde olası bir kayma ve savrulma durumunda aracın hakimiyetini tekrardan ele geçirme yöntemlerini öğrenirler.

Uzaktan Eğitim nedir?

Bir çoğumuz Uzaktan Eğitimi internetin yaygınlaşmasıyla birlikte E-Learning olarak hayatımıza girdiğini düşünsekte aslında yüz yıllardır varolan bir eğitim türüdür. Uzaktan eğitim çeşitli evrelerden geçmiş günümüzde online hale gelmiştir. İlk olarak mektupla yazışarak başlayan bu süreç daha sonra radyo ve televizyon ile devam etmiş ve günümüzde bilişim altyapısı sayesinde web üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal ve bireysel eğtim talepleri için iletişim sayfasında bulunan bilgilerden rezervasyon yaptırabilirsiniz.