İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi

Paylaş

İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi

İleri sürüş teknikleri eğitimi, ehliyeti olan ve trafikte araç kullanabilen tüm sürücülerin katılabileceği bir eğitimdir. İleri sürüş eğitiminde sürücüler kullandıkları aracın dinamiklerini öğrenirken ani durumlar yaşandığında kendi reaksiyonlarını da sınamış olurlar.

Bu eğitim Güvenli Sürüş Teknikleri ve İleri Sürüş Teknikleri eğitimini içerisinde barındırır ve eğitimden sonra iki adet sertifika alınır.

Eğitimin 2 kısımdan oluşmakla birlikte ilk kısım teorik, ikinci kısım ise trafiğe kapalı eğitim alanında pratik olarak gerçekleşir.

Pratik eğitimde kayma ve savrulma hadiseleri özel donanımlı skidcar eğitim araçlarında yapılırken, eğitimin diğer istasyonları katılımcı aracıyla diğer özel parkurlarda gerçekleşir.

1 gün süren İleri Sürüş Teknikleri eğitimi sonunda katılımcılar belgelerini teslim alabilir.

İleri Sürüş Eğitimini kimler almalı?

Bu eğitimi trafikte araç kullanan tüm sürücülerin alması gerekirken, özellikle Ambulans, İtfaiye vb. iş başvurularında da şart koşulmakta olup, Ambulans ileri sürüş teknikleri belgesine sahip olmak isteyenlerin ayrıca bunu belirterek müracaat etmesi gerekmektedir.

İleri Sürüş Eğitim Randevusu Almak

İleri sürüş eğitimine gelmeye karar verdiyseniz eğer iletişim sayfasında irtibat sağlayabilir ve eğitim rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.